Skip links

Zapraszamy do nowego, unikalnego na skalę całej Polski miejsca, stworzonego przez właściciela kultowej restauracji Nova Resto Bar. NOVA KLUBOVA to połączenie klubu, coctail baru i restauracji w centrum krakowskiego kazimierza. Inspirowane paryskim budda barem miejsce sprosta oczekiwaniom najbadziej wymagajacych gości.

#poziomy rozrywki

POZIOM 1 BOHO

PLAN PIĘTRA

Swoboda, fantazja, wygoda – takie cechy nosi styl BOHO, którym inspirowaliśmy się tworząc 1. piętro Novej Klubovej. Wypełniają je luksusowe tkaniny, atrakcyjne kolory oraz egzotyczne dekoracje, przenoszące Was w klimaty odległego południa.  Zgodnie z ideą boho, wnętrze sprzyja relaksowi i oderwaniu od otaczającego świata. Do spędzenia tu niezapomnianej nocy zapraszają wygodne kanapy, 2 bary, w tym specjalny Gin Bar, gdzie możecie zamówić autorskie drinki i delektować się smakami kuchni fusion, a to wszystko w rytmach muzyki granej przez DJ.

POZIOM 2 HIRO

PLAN PIĘTRA

Poziom HIRO, znajdujący się na 2. piętrze Novej Klubovej, to podróż w stronę Dalekiego Wschodu. Rozległy bar, z bogatą kartą autorskich drinków i specjalnych dalekowschodnich potraw, otaczają dekoracje przypominające japońskie parawany, a klimatyczny półmrok rozświetlają charakterystyczne, czerwone lampiony. Panująca tu azjatycka tajemniczość sprzyja temu, by zapomnieć o rzeczywistości i poczuć klimat szalonej zabawy przy muzyce granej na żywo.

POZIOM 0 HAVANA

HAVANA stała się jednym z symboli podróżniczych XXI wieku, dlatego tak właśnie nazwaliśmy partner Novej Klubovej. W otoczeniu roślinnych dekoracji poczujecie klimat gorącej wyspy i jej unikalną atmosferę, która sprzyja relaksowi i zabawie. Możecie tu zamówić drinka lub skosztować różnorodnych dań inspirowanych słonecznym południem, by rozpocząć szaloną noc na trzech poziomach naszego klubu.

Strona korzysta z plików cookies. Więcej...